Czym są Browary Warszawskie i dlaczego warto odwiedzić je w majówkę?

Weekend majowy to pierwszy wiosenny weekend, który pozwala na odpoczynek od codzienności i wycieczkę w ciekawe miejsca. Warszawa stanowi jedno z popularniejszych miejsc w Polsce, które stają się celem podróży w weekend majowy. Nic dziwnego, stolica ma nam do zaoferowania wiele atrakcji, a będąc na miejscu,z pewnością warto odwiedzić Browary Warszawskie.

Browary Warszawskie – czym są?

Browary Warszawskie to miejsce na mapie miasta, które wzbudza zainteresowanie miłośników historii. Kompleks zlokalizowany jest w okolicy warszawskiej Woli i zdecydowanie warto go odwiedzić, aby dowiedzieć się nieco więcej o Warszawie. W przeszłości na miejscu zrewitalizowanego kompleksu stał największy polski browar. Przez lata został bardzo zaniedbany, ale w końcu władze miasta postanowiły go zrewitalizować, tworząc jedną z najciekawszych atrakcji stolicy. Odnowione Browary Warszawskie wypełniły pustkę w sercu miasta, nadając starym budynkom nowy charakter.

Przywrócono także piwowarską tradycję, ponieważ w Browarach ponownie można napić się rzemieślniczego, świeżo warzonego piwa, a przy tym dobrze zjeść, ponieważ miejsce zachęca bogatą ofertą kulinarną. Będąc w Warszawie, warto pomyśleć o spędzeniu wieczoru w Browarach Warszawskich, które stały się idealnym miejscem spotkań i lokalnej rozrywki. Co więcej, kompleks znajduje się w pobliżu centrum miasta, które również pełne jest atrakcji, dlatego jeżeli zależy Ci na zwiedzeniu Placu Zamkowego lub Łazienek, możesz zostawić swój samochód na płatnym parkingu przy Browarach Warszawskich.

Parking Warsaw Trade Tower – dobre miejsce na pozostawienie samochodu

Centrum Warszawy najlepiej zwiedzać pieszo, a jeżeli nie wiesz, gdzie zostawić samochód, postaw na parking Warsaw Trade Tower przy warszawskiej Woli. Jest to opcja płatna, jednak cena nie jest wygórowana, ponieważ możesz zostawić samochód na stanowisku postojowym już od 50 zł za dzien, rezerwując wcześniej miejsce online. Parki g oferuje aż 224 miejsca postojowe i jest otwarty przez całą dobę.

 https://browary.parkujesz.pl/